KONST / Litografier / Färglitografi 13093547
nr 1309 3547
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi (f), "Die injektion", 1971. Signerad, numrerad 6/100, oramat löst blad. Motivet: 25x39. Bladets mått: 42x59 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:47:08
150 kr